Usługi fryzjerskie Bielsko Biała

Fryzjerstwo to oczywiście nasz zawód, ale przede wszystkim pasja i zamiłowanie. Strzyżemy zarówno kobiety jak i mężczyzn; pielęgnujemy fryzury oraz zajmujemy się stylizacjami ślubnymi – to tylko niektóre z naszych propozycji.

Strzyżenie damskie

Salon Fryzjerski Agness zaprasza Panie do naszego salonu fryzjerskiego w Bielsku Białej na osiedlu Złote Łany, w naszej ofercie znajdziecie usługi które spełnią Państwa oczekiwania aby poprawić swój wygląd. Specjalnością naszego salonu fryzjerskiego jest koloryzacja włosów, pielęgnacja włosów oraz farbowanie włosów.

Cennik

Strzyżenie męskie

Mężczyźni potrzebują regularnej pielęgnacji w salonie. Znamy różne techniki strzyżenia męskiego i które podkreślą piękno i osobowość każdego dżentelmena. Zaufaj fryzurom męskim, które są wykonywane przez profesjonalistów i ciesz się doskonałymi rezultatami.

Cennik

Strzyżenie dziecięce

Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego zlokalizowanego na osiedlu Złote Łany w Bielsku Białej, gdzie doświadczeni w pracy z dziećmi fryzjerzy wykonają profesjonalne strzyżenie dziecięce. Naszym atutem jest cierpliwość i szybkość wykonania usługi, dzięki czemu nawet najbardziej niecierpliwy Maluszek bez obaw podda się skróceniu włosów.

Cennik